18-latek wjechał samochodem w drzewo – poważny wypadek w powiecie kłobuckim

Cicha niedzielna noc 8 października 2023 roku została przerwana tragicznym zdarzeniem w Białej, miejscowości położonej w powiecie kłobuckim. W wyniku utraty kontroli nad pojazdem przez młodego kierowcę doszło do zderzenia z drzewem stojącym przy drodze. Następstwem tego zdarzenia był uraz kręgosłupa u poszkodowanego, który natychmiast został przewieziony do szpitala.

Więcej szczegółów o tym nieszczęśliwym zdarzeniu podała policja. Jak się okazało, w momencie wypadku za kierownicą siedział 18-letni mężczyzna. Wszystko wydarzyło się około godziny 1.20 tej samej niedzieli. Niestety, na łuku drogi, tuż za wiaduktem nad autostradą A1, młody kierowca stracił panowanie nad samochodem. Rezultatem tego była dramatyczna sytuacja – pojazd wpadł w poślizg i uderzył z dużą siłą w drzewo przydrożne.

W wyniku tego tragicznego incydentu, 18-letni mężczyzna doznał poważnego urazu kręgosłupa, co wymagało natychmiastowego przewiezienia go do szpitala. Policja podkreśla, że w momencie zdarzenia był trzeźwy. Niemniej jednak, prokurator zlecił pobranie próbki krwi od poszkodowanego do dalszej analizy i badań.