Kłobuck: Burmistrz Jerzy Zakrzewski potwierdza swoją kandydaturę w nadchodzących wyborach samorządowych

Oficjalne informacje potwierdzają, że burmistrz Kłobucka, Jerzy Zakrzewski, ma zamiar kandydować w najbliższych wyborach samorządowych. To już trzeci raz, kiedy ten doświadczony polityk stanie przed szansą zdobycia zaufania mieszkańców Kłobucka i kolejnego terminu na stanowisku burmistrza miasta. Decyzję o swoim udziale w wyborach ogłosił oficjalnie 1 lutego.

Zakrzewski, skomunikował swoje plany poprzez media społecznościowe, gdzie napisał: „Wkrótce podsumuję wszystko to, co udało mi się osiągnąć w ciągu ostatnich pięciu lat. Wyjaśnię również, dlaczego niektóre inwestycje jeszcze nie zostały zakończone lub po prostu opóźniły się. Mimo że jest ich niewiele, zawsze staram się dotrzymywać danego słowa.”

Burmistrz wyraził też swoją nadzieję na rzeczową i spokojną kampanię wyborczą, w której dominować będą argumenty, a nie emocje. Wśród potencjalnych rywali Zakrzewskiego na stanowisko burmistrza wymienia się kilka nazwisk. Do walki o fotel burmistrza Kłobucka zamierzają między innymi stanąć Radosław Włodarek, reprezentujący lokalny komitet, Bartłomiej Saran związany z Trzecią Drogą oraz Dariusz Wojnowski, popierany przez PiS.