Śledztwo w sprawie tragicznego znaleziska ciała 47-letniego mieszkańca wsi Wyrazów

W dniu 20 kwietnia doszło do pełnego dramatyzmu wydarzenia w gminie Blachownia, konkretniej w maleńkiej miejscowości Wyrazów, leżącej w powiecie częstochowskim. W godzinach popołudniowych lokalny zbiornik wodny stał się miejscem makabrycznego odkrycia. Na jego terenie odnaleziono ciało mężczyzny, który jak udało się ustalić funkcjonariuszom policji, był 47-letnim mieszkańcem tejże wsi.

Ta tragiczna wiadomość obiegła cały powiat. Teraz na policji spoczywa obowiązek przeprowadzenia śledztwa i wyjaśnienia wszelkich okoliczności dotyczących tego nieszczęśliwego zdarzenia. Mundurowi podejmą wszelkie niezbędne czynności pod nadzorem prokuratora, aby dokładnie zrozumieć przebieg i szczegóły tej tragicznej sytuacji.

Aspirant sztabowy Barbara Poznańska, będąca oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, podała oficjalne informacje na temat prowadzonego postępowania. Podkreśliła, że śledztwo będzie prowadzone pod nadzorem prokuratora, który będzie czuwał nad prawidłowością przeprowadzanych czynności.