Tragiczny wypadek w Złochowicach: Policja poszukuje kierowcy, który uciekł z miejsca zdarzenia

Służby policyjne z Kłobucka dążą do ustalenia tożsamości osoby odpowiedzialnej za śmierć pieszego, potrąconego na drodze w miejscowości Złochowice. Wzywają do współpracy wszystkie osoby, które mogą posiadać kluczowe informacje dotyczące tego tragicznego zdarzenia.

W nocy z piątku 15 marca na sobotę, o godzinie 23:30, kłobucka komenda policji została powiadomiona o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Długiej w Złochowicach. Policjanci, którzy dotarli na miejsce zdarzenia, stwierdzili, że zgłoszenie było prawdziwe. Kierujący pojazdem, który spowodował śmiertelne potrącenie pieszego, opuścił miejsce wypadku nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Mimo podjęcia prób reanimacji, 43-letni mężczyzna zmarł na miejscu.

Policja do tej pory nie była w stanie zidentyfikować sprawcy tego tragicznego wypadku i apeluje do publiczności o wszelką pomoc w tej sprawie. Szczególnie cenna może okazać się wszelka dokumentacja wideo z rejestratorów samochodowych. Jeśli ktoś miał okazję przejeżdżać przez Złochowice w powiecie kłobuckim w piątek 15 marca, w godzinach od 22:30 do 23:30 i dysponuje jakimikolwiek nagraniami z tego czasu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku.