Wypadek na drodze nr 494 w Truskolasach: samochód osobowy dachuje

Na drodze o numerze 494, której przebieg prowadzi przez Truskolasy w kierunku Wręczycy Wielkiej (powiat kłobucki), doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Miał miejsce dramatyczny wypadek – dachowanie samochodu osobowego.

Niedzielne popołudnie, 26 listopada, zmieniło swoje oblicze w jednej chwili na tej konkretnej trasie w Truskolasach. Przygnębiająca aura zapanowała na drodze wojewódzkiej numer 494, kiedy to doszło do przerażającego dachowania samochodu, zmierzającego w stronę Wręczyce Wielkiej (powiat kłobucki).

Sytuację potwierdziła nam Komenda Państwowa Straży Pożarnej, informując, że auto nagle wpadło w poślizg, co skutkowało jego wypadnięciem z trasy i końcowym uderzeniem w rów. Dwóch pasażerów znajdowało się we wnętrzu pojazdu podczas tego zdarzenia. Niestety, dla jednej z nich skończyło się na bólach w obszarze klatki piersiowej. Poszkodowana osoba została natychmiast przetransportowana do szpitala w Częstochowie.

Wszystkie czynności strażaków i ekip ratunkowych zakończyły się na miejscu, które obecnie jest już uprzątnięte. Ruch drogowy na tej trasie powrócił do normy, a droga jest całkowicie przejezdna.