bar-plazowy

Najlepsze bary plażowe we Wrocławiu

Wrocławskie plaże mogą przyciągać turystów za dnia. Z kolei bary plażowe są miejscem, w którym szukamy schronienia pod osłoną nocy! Sprawdźmy więc, jakie bary plażowe są najlepsze w jednym z najsłynniejszych miast na Śląsku – we Wrocławiu.

Bar plażowy OpatoVice

Braci Gierymskich 151, 51-640 Wrocław

OpatoVice Beach Bar słynie z przyzwoitego tłumu i spokojniejszej atmosfery. Lokalizacja baru działa na jego korzyść, dzięki czemu jest mniej zatłoczony niż inne miejskie bary plażowe. Dlatego, jeśli chcemy znaleźć spokojne miejsce, może warto wybrać się na wycieczkę do baru na plaży Opatovice.

Po prostu spocznijmy sobie na krzesełku i podziwiajmy piękną rzekę! W oddali można też usłyszeć szum wody z pobliskiej zapory, z racji czego OpatoVice jest jedną z najlepszych atrakcji nocnego życia Wrocławia.

Bar plażowy Odra Pany

Kładka Zwierzyniecka, 50-438 Wrocław

Odra-Pany Beach Bar, położony w sąsiedztwie Zazoo Beach Bar na tle wrocławskiego zoo, oferuje rozrywkę wśród bujnej zieleni tuż nad brzegiem Odry. Większość tłumu przenosi się do Zazoo ze względu na jego ugruntowaną nazwę i popularność we Wrocławiu.

Niemniej, jeśli lubimy koncepcję miejskiego baru na plaży, ale hałaśliwi ludzie i głośna muzyka nas do tego zniechęcają, Odra-Pany Beach Bar może być dla nas idylliczną opcją. Obiekt ten szczyci się tętniącą życiem lokalizacją nad rzeką z wygodnymi leżakami.

Bar plażowy Zazoo

Wybrzeże Wyspiańskiego 39E, 50-370 Wrocław

Ten relaksujący bar we Wrocławiu to znakomite miejsce na letnie wieczory w mieście. Od powstania w 2015 roku Zazoo przeszedł długą drogę, aby stać się ulubionym hotspotem podczas letnich nocy we Wrocławiu. Lokalizacja baru obok Zoo sprawia, że ​​nawet jeśli zdecydujemy się na swobodny spacer do wrocławskiego ogrodu zoologicznego, możemy z łatwością zahaczyć o ten plażowy przybytek.

Zazoo Beach Bar przyciąga różną grupę tłumów. Leżaki są tutaj starannie ustawione na trawiastych zboczach i cudnie podkreślają wygląd tego miejsca, czyniąc Zazoo ulubioną lokacją nocnych imprezowiczów Wrocławia.

Bar plażowy Forma Płynna

Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 20, 50-370 Wrocław

Forma Plynna i Zazoo Beach Bar to dwa najlepsze bary plażowe we Wrocławiu. Forma Płynna zlokalizowana jest w sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej i Pasażu Grunwaldzkiego – dwóch głównych węzłów komunikacyjnych dla studentów i osób dojeżdżających na co dzień do pracy.

Estetyka tego miejsca zasługuje na nagrodę, ponieważ są tu starannie ułożone leżaki umieszczone pod gęstym, leśnym baldachimem. Jest też cały szwadron barmanów, kącik zabaw dla dzieci, różnorodne piwa rzemieślnicze i mnóstwo atrakcji. Bar położony jest na wschód od centrum miasta. Tak więc nie zapomnijmy wpaść tutaj z wizytą po zwiedzaniu najpiękniejszych miejsc Wrocławia.

Bar plażowy Prosto Z Mostu

Pasterska 1, 50-304 Wrocław

Prosto Z Mostu to stosunkowo nowy bar na plaży we Wrocławiu. Jednak już stworzył dla siebie grupę wiernych bywalców. A wszystko dzięki niesamowitej lokalizacji, wygodnym udogodnieniom, ogromnej przestrzeni i przykuwającej wzrok estetyce wystroju. Bar rozciąga się na powierzchni 5000 m2 i oferuje nieziemskie koktajle, wina, piwa rzemieślnicze oraz pyszne jedzenie.

Nieustannie odbywają się tutaj wydarzenia artystyczne i wciągające turnieje dla osób, które są zdeterminowane, aby latem zaznać tego, co najlepsze we wrocławskim życiu nocnym. A niedaleko rozpościera się rozległy las, który wraz z malowniczymi widokami na zachód słońca nad rzeką sprawia, że to miejsce wygląda jak kawałek rajskiej krainy.