Poszukiwania 13-letniej Mai Królikowskiej – mieszkanki Kłobucka w pełnym toku

Funkcjonariusze policji z Kłobucka przystąpili do poszukiwań 13-letniej Mai Królikowskiej, która jest mieszkanką tego miasta. Najnowsze informacje o dziewczynie pochodzą z 2 maja 2024 roku, kiedy była widziana na swoim podwórku w godzinach popołudniowych, około 14:00.

Informację o zaginięciu młodej Mai, policjanci z Komendy Powiatowej w Kłobucku otrzymali 4 maja bieżącego roku. Według zgłoszenia, ostatni raz dziewczynkę widziano 2 maja 2024 roku. Około godziny 14:00 opuściła swoje miejsce zamieszkania i do tej pory nie pojawiła się w domu. Mimo upływającego czasu, nie skontaktowała się również ze swoją rodziną.

Z informacji przekazanych przez bliskich Mai wynika, że w dniu zaginięcia miała na sobie czarne buty sportowe firmy Nike, białe skarpetki oraz krótkie spodenki beżowego koloru. Noszone przez nią ubrania to także czarny podkoszulek i bluza bez kaptura tego samego koloru, lecz bez żadnego nadruku. W dodatku, na prawej dłoni miała srebrny sygnet. Dziewczyna była również zauważona w fioletowych okularach przeciwsłonecznych. Na czas zaginięcia miała przy sobie telefon komórkowy marki Redmi.